tanec, koučink

byznys mentoring

jóga, meditace, terapie

masáže, terapie, procházky

bylinkové workshopy

lesní mysl

fotografie

tanec, koučink

Potřebuji se v životě neustále hýbat, díky tomu pak dokážu posouvat věci i projekty kolem sebe. Je to neustálý koloběh. Cítím, jak důležitá je schopnost vnímat toky energie, v situacích, v lidech i uvnitř sebe – každý děláme denodenně rozhodnutí, které nás buď vedou k lehkosti, nebo naopak k tíze a komplikovanosti.

Já mám schopnost a cit rozeznávat, co se skrývá pod povrchem – díky tomu můžu tvořit bezpečný prostor, kde člověk může být sám sebou, a bez předsudků vyjadřovat slovy  nebo tancem své nejpravdivější já.

byznys mentoring

Věřím tomu, že základem dobré společnosti mají být menší rodinné firmy a ne nadnárodní konglomeráty. Mám víc než 15 leté zkušenosti s vedením menších firem, všechny moje zkušenosti jsou z praxe (ne z knížek nebo online kurzů). Baví mě nové věci a nové výzvy, mám na ně čas a energii.

Moje projekty:

masáže, reflexní terapie, řízené procházky

Jako průvodce na cestě k vašemu fyzickému i psychickému zdraví se nejraději pohybuji na poli reflexní terapie. Tu v mém pojetí nazývám „Od nohy k duši“, neboť se dotýká nejen fyzického těla a jeho harmonizace, ale i těla duševního. Opečuje emoční bloky, energii, traumata i uložené vzpomínky.

Dává mi velký smysl sdílet s druhými své zkušenosti, myšlenky, energii a podpůrný příjemný prostor, kde nejdůležitější je cesta do hlubin a kde cítíme puls vesmíru.

https://www.lenergie.net

lesní mysl

Miluju svobodu, divokost, bohatství i klid přírody. Baví mě objevovat propojení mezi člověkem a jeho přírodním domovem, zrcadlení našich vlastností, pocitů a zážitků, vliv přírody na lidskou psychiku a zdraví.

Jsem instruktorkou finské metody relaxace a osobního rozvoje Lesní mysl. Mými kotvami v životě jsou rodina a přátelé, pohyb, pobyt venku, hory, knihy a smysluplná práce.

www.lesnimysl.cz

jóga, meditace, kraniosakrální terapie

Jsem terapeut, který vás naučí cítit tělo s láskou, živě a silně.

Baví mě vědomě vnímat řeč a význam příznaků nerovnováhy těla, baví mě pozorovat, jak se působením terapie stav únavy, napětí a odpojení mění na stav návratu „domů“. Do vyladění, harmonie, síly, celistvosti a přijetí.

Moje práce je pro mě cesta, která mě učí, jaké možnosti a úžasné procesy se mohou v našem těle dít, a taky to, jak velký dopad to na kvalitu našeho života má.

Lektor Ústraní - bylinkové workshopy

bylinkové workshopy

Největší inspirací je pro mě příroda s její cykličností, a také lidé, kteří kráčí životem podobnou cestou jako já. Jsem bylinářka. Z bylinek, které nasbírám, připravuji léčivé směsi. Své znalosti a zkušenosti ráda posílám dál mezi lidi. Naučím vás základy celostního přístupu ke zdraví a ukážu, jak bylinky zdraví ovlivňují. 

U nás doma pod lípou pořádám bylinkové exkurze. Potkat se můžeme i na mých víkendových akcích, zaměřených – kromě bylinek – také na sebepoznávání a péči o zdraví. V zimě pak připravuji přednášky, kurzy a jiné vzdělávací akce. 

www.zitkova.webnode.cz

fotografie

Baví mě hledat nové úhly pohledu, tvořit atmosféru a nahlížet do duše těm, kteří stojí před mým fotoaparátem. Že se neumíte tvářit přirozeně? Žádný strach. Budeme si povídat, smát se, nebo budeme jen tak v tichu. Prostě přesně to, co zrovna budete potřebovat, aby se obavy z focení i ostych rozplynul.

Nastavím vám zrcadlo. Kouzelné zrcadlo. Ukážu vám vaše já v té nejkrásnější verzi. Laskavě, přirozeně a v lehkosti!

https://danaerie.cz/