CHALUPA Z HLINĚNÝCH CIHEL NA POLOSAMOTĚ TOHO ZAŽILA HODNĚ UŽ PŘED NÁMI. ŽIVOT NA KOPANICÍCH DŘÍVE NEBYL SNADNÝ, HISTORIE JEJICH OBYVATELE ZKOUŠELA A OTISKY PŘÍBĚHŮ Z TÉ DOBY BYLY Z CHALUPY CÍTIT. MY JSME SE ALE ROZHODLI ZAČÍT PSÁT PŘÍBĚHY NOVÉ…

Ústraní bylo jedenáct let naším domovem a odehrávalo se v něm spoustu nezapomenutelných okamžiků.

Nákup prvních pozemků. Výsadbu prvního sadu. Narození dcery. Začátky naší firmy KOLDOKOL, která v té době fungovala v podstatě z garáže. 

V Ústraní jsme zažívali nejharmoničtější období, kdy jsme si do plna užívali blízkost přírody a faktu, že pracujeme z domu, a můžeme být díky tomu spolu. Žili jsme si svou idylku.

Když jsme se pak později přestěhovali do většího, neustále se nám honilo hlavou, jak s chalupou naložit. A až loni naše představy konečně dostaly reálnou podobu.

Přáli jsme si vytvořit místo, které nabídne ideální podmínky pro ztišení. Bublinku, do které se lze ponořit, a odhalit v sobě věci, které v běžném životě přehlížíme.

Chtěli jsme bezpečné útočiště pro ty, kteří potřebují jemný duševní restart v krásné přírodě. Místo setkávání lidí s podobným vnímáním světa i útulný prostor pro sdílení, sebepoznávání a inspiraci.

A jak se nám to povedlo? Už teď se těšíme, až nám to po vašem pobytu povíte… 🙂